Федерація організацій миротворців України

FEDERATION OF PEACEKEEPING ORGANIZATIONS OF UKRAINE

PRIMUM PAX IN TERRA

Неділя, 26.09.2021, 04:43

Вітаю Вас Гость |Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Мої статті

Україна єдина: ХАРКІВ – ЛЬВІВ

Представники ветеранських організацій Львівщини та Харківщини говорили про об’єднання країни.

У понеділок, 31 серпня 2015 року на Львівщину прибула делегація ветеранських та волонтерських організацій Харківщини. Цей візит відбувається в межах акції 4-й Потяг дружби і бойового братерства “Україна єдина: ХАРКІВ – ЛЬВІВ”. Делегація перебуватиме у Львові упродовж 5-ти днів. В межах візиту заплановано екскурсію у древньому Львові. Також харків’яни відвідають Академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та візьмуть участь у круглому столі з учасниками АТО Львівської області, членами сімей загиблих на Сході України. Під час зустрічі обговорять питання їх соціального та правового захисту, морально-психологічної адаптації, працевлаштування після повернення з фронту.
До складу делегації Харківщини увійшли представники ветеранів Другої світової війни, ветеранів-афганців, учасників бойових дій в зоні Антитерористичної операції на Сході України, представники наукової та громадської спільноти.
Ветеранські організації Львівщини представили Голова Львівського обласного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів, професор Степан Трохимчук, Голова Львівського обласного представництва ГС «ВО «Федерація організацій миротворців України» полковник запасу Олексій Сташкевич, Голова Львівської обласної організації української спілки ветеранів Афганістану Ігор Равлінко.
Як зазначив професор Трохимчук, основне завдання ветеранів – передати надбання, досвід та розум молодому поколінню.
«Без вивчення цього досвіду, без опанування підростаючим поколінням цінностей народних виховних традицій, їх відродження, збереження і передачі у спадок, неможливо виховати національно свідомих громадян, здатних взяти активну участь у суспільному житті, гідних спадкоємців духовних і матеріальних надбань свого народу», - зазначив Степан Трохимчук.
Представники ветеранських організацій Львова та Харкова обговорили актуальні питання ветеранського руху та національно-патріотичного виховання молоді. Окрім того, домовилися про об’єднання зусиль у справі відстоювання незалежності, територіальної цілісності нашої держави, досягнення національної терпимості задля пам’яті та примирення в українському суспільстві. Окрім того, учасників 4-го Потягу дружби запросили до участі у пам’ятних заходах з нагоди 70-річчя закінчення Другої світової війни.

Категорія: Мої статті | Додав: peacekeeper (02.09.2015)
Переглядів: 347 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Категорії розділу

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0